440LQ10-R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
440LQ10-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 440LQ10-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10PF 760VAC NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 440LQ10-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 440LQ10-R
Številka dela 440LQ10-R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 10PF 760VAC NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185768 pcs Podatkovni list 440LQ10-R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 760VAC
Toleranca 10pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini 0.374" (9.50mm) Velikost / dimenzija 0.331" Dia (8.40mm)
Serija Cera-Mite 440L RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca Safety Ocene X1, Y1
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 440LQ10-R Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) 0.457" (11.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak Straight Razširjen opis 10pF ±10% 760VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 10PF 760VAC NP0 RADIAL