30LVQ22-R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30LVQ22-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 22PF 400VAC P3K RADIAL
Podatkovni listi: 30LVQ22-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 30LVQ22-R
Številka dela 30LVQ22-R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 22PF 400VAC P3K RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 248940 pcs Podatkovni list 30LVQ22-R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 400VAC
Toleranca 22pF Debelina (maks.) P3K
Velikost zemljišča na površini 0.252" (6.40mm) Velikost / dimenzija 0.331" Dia (8.40mm)
Serija Cera-Mite 30LV RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca Safety Ocene X1, Y2
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 30LVQ22-R Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) 0.457" (11.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak Straight Razširjen opis 22pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor P3K Radial, Disc
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 22PF 400VAC P3K RADIAL