30LVQ10UB-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30LVQ10UB-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10PF 400VAC NP0 RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30LVQ10UB-R
Številka dela 30LVQ10UB-R Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 10PF 400VAC NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 218394 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.331" Dia (8.40mm) Serija Cera-Mite 30LV
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.252" (6.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.457" (11.60mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Zmogljivost 10pF