AWP20-8240-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP20-8240-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWP20-8240-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN SOCKET IDC 20POS W/O KEY AU
Podatkovni listi: AWP20-8240-T-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AWP20-8240-T-R
Številka dela AWP20-8240-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN SOCKET IDC 20POS W/O KEY AU Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165183 pcs Podatkovni list AWP20-8240-T-R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Druga imena AWP20-8240-T
AWP208240TR
HSC20H
Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Feed Through Tip pritrjevanja -
natančen opis 20 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Vrsta kontakta Female Socket