AWP2-50-7240-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP2-50-7240-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWP2-50-7240-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN SOCKET IDC 50POS W/KEY GOLD
Podatkovni listi: AWP2-50-7240-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWP2-50-7240-T-R
Številka dela AWP2-50-7240-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN SOCKET IDC 50POS W/KEY GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5070 pcs Podatkovni list AWP2-50-7240-T-R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.079" (2.00mm)
Višina tona 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tray
Druga imena AWP2507240TR
HTA50H
Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Feed Through Tip pritrjevanja -
natančen opis 50 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Vrsta kontakta Female Socket