AWHW2-16G-SMD-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW2-16G-SMD-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWHW2-16G-SMD-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN HEADER LO-PRO 2MM 16POS SMD
Podatkovni listi: AWHW2-16G-SMD-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWHW2-16G-SMD-R
Številka dela AWHW2-16G-SMD-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN HEADER LO-PRO 2MM 16POS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4190 pcs Podatkovni list AWHW2-16G-SMD-R.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena AE10570
AWHW2-16-G-SMD-R
AWHW216GSMDR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.226" (5.74mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot, Pick and Place
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 16 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 1.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.157" (4.00mm)