AWHW2-10G-SMD-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW2-10G-SMD-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWHW2-10G-SMD-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN HEADER LO-PRO 2MM 10POS SMD
Podatkovni listi: AWHW2-10G-SMD-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWHW2-10G-SMD-R
Številka dela AWHW2-10G-SMD-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN HEADER LO-PRO 2MM 10POS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6563 pcs Podatkovni list AWHW2-10G-SMD-R.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena AE10568
AWHW2-10-G-SMD-R
AWHW210GSMDR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.226" (5.74mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot, Pick and Place
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 10 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 1.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.157" (4.00mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje Flash
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AWHW2-14G-SMD-R
AWHW2-14G-SMD-R
Proizvajalci: ASSMANN WSW Components
Opis: CONN HEADER LO-PRO 2MM 14POS SMD
Na zalogi: 4816 pcs
Prenesi: AWHW2-14G-SMD-R.pdf
RFQ
AWHW2 50A-0202
AWHW2 50A-0202
Opis: CONN HEADER LO-PRO 2MM 50POS R/A
Na zalogi: 45052 pcs
Prenesi: AWHW2 50A-0202.pdf