A-DF25LL-TL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-DF25LL-TL-B-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A-DF25LL-TL-B-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 25P STR SLDR CUP
Podatkovni listi: A-DF25LL-TL-B-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A-DF25LL-TL-B-R
Številka dela A-DF25LL-TL-B-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN D-SUB RCPT 25P STR SLDR CUP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6594 pcs Podatkovni list A-DF25LL-TL-B-R.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel Serija -
Pakiranje Tray Druga imena A-DF25LL-TL-B-R-ND
AE10939
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal