A-DF25-LL-F-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A-DF25-LL-F-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-DF25-LL-F-R
Številka dela A-DF25-LL-F-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60287 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel Serija -
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Filter
natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A