SPD42R-222M
API DelevanAPI Delevan
SPD42R-222M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD42R-222M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.35A 23 MOHM
Podatkovni listi: SPD42R-222M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD42R-222M
Številka dela SPD42R-222M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 1.35A 23 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27737 pcs Podatkovni list SPD42R-222M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD42R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN7660DKR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna 77MHz
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.35A 23 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max
Trenutna ocena 1.35A Tok - nasičenost 1.35A