SPD42R-123M
API DelevanAPI Delevan
SPD42R-123M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD42R-123M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 12UH 530MA 100 MOHM
Podatkovni listi: SPD42R-123M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD42R-123M
Številka dela SPD42R-123M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 530MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47077 pcs Podatkovni list SPD42R-123M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)