SPD125R-472M
API DelevanAPI Delevan
SPD125R-472M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD125R-472M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 5A 40 MOHM SMD
  • Sporočilo
Specifikacije SPD125R-472M
Številka dela SPD125R-472M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 5A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47012 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD125R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD125R-472M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 5A 40 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Trenutna ocena 5A Tok - nasičenost 5A