SPD125R-393M
API DelevanAPI Delevan
SPD125R-393M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD125R-393M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 2A 105 MOHM SMD
  • Sporočilo
Specifikacije SPD125R-393M
Številka dela SPD125R-393M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 2A 105 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40650 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)