SPD125-222M
API DelevanAPI Delevan
SPD125-222M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD125-222M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 7A 20 MOHM SMD
  • Sporočilo
Specifikacije SPD125-222M
Številka dela SPD125-222M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 7A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22290 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Druga imena SPD125-222M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 7A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Trenutna ocena 7A
Tok - nasičenost 7A