SPD125-184M
API DelevanAPI Delevan
SPD125-184M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD125-184M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 900MA 350 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije SPD125-184M
Številka dela SPD125-184M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 900MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21120 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Druga imena SPD125-184M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 180µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 180µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 350 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Trenutna ocena 900mA
Tok - nasičenost 900mA