SPD125-104M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD125-104M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1.3A 210 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije SPD125-104M
Številka dela SPD125-104M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 1.3A 210 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 20871 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD125-104M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 210 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Trenutna ocena 1.3A
Tok - nasičenost 1.3A