SPD125-103M
API Delevan Inc.API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD125-103M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 4A 55 MOHM SMD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD125-103M
Številka dela SPD125-103M Proizvajalec API Delevan Inc.
Opis FIXED IND 10UH 4A 55 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 25935 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev - Uporaba Shielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Serija SPD125 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija Nonstandard
Druga imena SPD125-103M TR 500
SPD125-103M-ND
SPD125-103MTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Številka izdelka proizvajalca SPD125-103M
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Vrsta strojne opreme 10µH
Frekvenca - preskus - Frekvenca - Samozadostna 55 mOhm Max
Razširjen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 4A 55 mOhm Max Nonstandard ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Premer - ramena - Opis FIXED IND 10UH 4A 55 MOHM SMD
Čas zamude 100kHz DC Resistance (DCR) 4A
Trenutna ocena 4A Tok - nasičenost Ferrite