SP1210-393J
API DelevanAPI Delevan
SP1210-393J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1210-393J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 212MA 4.6 OHM SMD
Podatkovni listi: SP1210-393J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SP1210-393J
Številka dela SP1210-393J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 212MA 4.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 52676 pcs Podatkovni list SP1210-393J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Druga imena SP1210-393J 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 39µH Shielded Wirewound Inductor 212mA 4.6 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.6 Ohm Max
Trenutna ocena 212mA Tok - nasičenost 207mA