SP1210-392H
API DelevanAPI Delevan
SP1210-392H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1210-392H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 665MA 470 MOHM
Podatkovni listi: SP1210-392H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1210-392H
Številka dela SP1210-392H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 665MA 470 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31090 pcs Podatkovni list SP1210-392H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija SP1210
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SP1210-392H 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.9µH Shielded Wirewound Inductor 665mA 470 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 470 mOhm Max
Trenutna ocena 665mA Tok - nasičenost 665mA