SDS680R-683M
API DelevanAPI Delevan
SDS680R-683M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS680R-683M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM
Podatkovni listi: SDS680R-683M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS680R-683M
Številka dela SDS680R-683M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55545 pcs Podatkovni list SDS680R-683M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)