SDS680R-472M
API DelevanAPI Delevan
SDS680R-472M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS680R-472M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 1.4A 60 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDS680R-472M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS680R-472M
Številka dela SDS680R-472M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 1.4A 60 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22368 pcs Podatkovni list SDS680R-472M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Shielded Serija SDS680R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN7542DKR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 60 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Trenutna ocena 1.4A Tok - nasičenost -