S4924-182K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S4924-182K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 1.65A 140 MOHM
Podatkovni listi: S4924-182K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S4924-182K
Številka dela S4924-182K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 1.65A 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44492 pcs Podatkovni list S4924-182K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924-182K TR 800
S4924-182KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.8µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.58mm)
Frekvenca - Samozadostna 105MHz natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 1.65A 140 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Trenutna ocena 1.65A
Tok - nasičenost 1.65A