S4924-182J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S4924-182J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 1.65A 140 MOHM
Podatkovni listi: S4924-182J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S4924-182J
Številka dela S4924-182J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 1.65A 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 38177 pcs Podatkovni list S4924-182J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924-182J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 1.65A 140 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 1.65A Tok - nasičenost 1.65A