S1008-473F
API DelevanAPI Delevan
S1008-473F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008-473F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
Podatkovni listi: S1008-473F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1008-473F
Številka dela S1008-473F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21196 pcs Podatkovni list S1008-473F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena S1008-473F 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 47µH Shielded Inductor 110mA 9 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Trenutna ocena 110mA Tok - nasičenost -