S1008-472K
API DelevanAPI Delevan
S1008-472K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008-472K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: S1008-472K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1008-472K
Številka dela S1008-472K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 37203 pcs Podatkovni list S1008-472K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN1024TR
S1008-472K TR 500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 42MHz natančen opis 4.7µH Shielded Inductor 305mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Trenutna ocena 305mA