S0603-56NF1C
pregled izdelka
Številka dela: S0603-56NF1C
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
Podatkovni listi: S0603-56NF1C.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 620 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 620 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-56NF1C
Številka dela S0603-56NF1C Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 620 pcs Podatkovni list S0603-56NF1C.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 35 @ 200MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-56NF1C 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 200MHz Induktivnost 56nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 1.9GHz
natančen opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
S0603-56NF2C
S0603-56NF2C
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
Na zalogi: 583 pcs
Prenesi: S0603-56NF2C.pdf
RFQ
S0603-56NF2
S0603-56NF2
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 4564 pcs
Prenesi: S0603-56NF2.pdf
RFQ
S0603-56NF1
S0603-56NF1