S0603-56NF1
pregled izdelka
Številka dela: S0603-56NF1
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
Podatkovni listi: S0603-56NF1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-56NF1
Številka dela S0603-56NF1 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5569 pcs Podatkovni list S0603-56NF1.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 35 @ 200MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-56NF1 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 200MHz Induktivnost 56nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 1.9GHz
natančen opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
S0603-47NJ3C
S0603-47NJ3C
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
Na zalogi: 2404 pcs
Prenesi: S0603-47NJ3C.pdf
RFQ
S0603-47NJ3D
S0603-47NJ3D
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 12992 pcs
Prenesi: S0603-47NJ3D.pdf
RFQ
S0603-56NF1E
S0603-56NF1E
Opis: FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
Prenesi: S0603-56NF1E.pdf
S0603-56NF1S
S0603-56NF1S
Na zalogi: 565 pcs
Prenesi: S0603-56NF1S.pdf
S0603-56NF1D
S0603-56NF1D
Prenesi: S0603-56NF1D.pdf
S0603-47NJ3B
S0603-47NJ3B
Prenesi: S0603-47NJ3B.pdf
S0603-56NF1B
S0603-56NF1B
Prenesi: S0603-56NF1B.pdf
S0603-47NJ3S
S0603-47NJ3S
Prenesi: S0603-47NJ3S.pdf
S0603-56NF1C
S0603-56NF1C