S0603-271NF3
pregled izdelka
Številka dela: S0603-271NF3
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
Podatkovni listi: S0603-271NF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-271NF3
Številka dela S0603-271NF3 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4881 pcs Podatkovni list S0603-271NF3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 22 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-271NF3 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 900MHz
natančen opis 270nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-271NF3B
S0603-271NF3B
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
Na zalogi: 2710 pcs
Prenesi: S0603-271NF3B.pdf
RFQ
S0603-271NF2D
S0603-271NF2D
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 4135 pcs
Prenesi: S0603-271NF2D.pdf
RFQ
S0603-271NF3E
S0603-271NF3E
Prenesi: S0603-271NF3E.pdf
S0603-271NF3C
S0603-271NF3C