S0603-271NF2
pregled izdelka
Številka dela: S0603-271NF2
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
Podatkovni listi: S0603-271NF2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-271NF2
Številka dela S0603-271NF2 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4476 pcs Podatkovni list S0603-271NF2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 22 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-271NF2 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 900MHz
natančen opis 270nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-271NF3
S0603-271NF3
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
Na zalogi: 4881 pcs
Prenesi: S0603-271NF3.pdf
RFQ
S0603-271NF1C
S0603-271NF1C
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 730 pcs
Prenesi: S0603-271NF1C.pdf
RFQ
S0603-271NF2B
S0603-271NF2B
Na zalogi: 2392 pcs
Prenesi: S0603-271NF2B.pdf
S0603-271NF2E
S0603-271NF2E