S0603-151NF3
pregled izdelka
Številka dela: S0603-151NF3
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Podatkovni listi: S0603-151NF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-151NF3
Številka dela S0603-151NF3 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5686 pcs Podatkovni list S0603-151NF3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 29 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-151NF3 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 1.3GHz
natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 980 mOhm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
S0603-151NF3S
S0603-151NF3S
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Na zalogi: 738 pcs
Prenesi: S0603-151NF3S.pdf
RFQ
S0603-151NF3B
S0603-151NF3B
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 2783 pcs
Prenesi: S0603-151NF3B.pdf
RFQ
S0603-151NF3E
S0603-151NF3E
Na zalogi: 2366 pcs
Prenesi: S0603-151NF3E.pdf
S0603-151NF2D
S0603-151NF2D
Prenesi: S0603-151NF2D.pdf
S0603-151NF3D
S0603-151NF3D