S0603-151NF2C
pregled izdelka
Številka dela: S0603-151NF2C
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Podatkovni listi: S0603-151NF2C.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 727 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 727 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-151NF2C
Številka dela S0603-151NF2C Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 727 pcs Podatkovni list S0603-151NF2C.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 29 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-151NF2C 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 1.3GHz
natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 980 mOhm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
S0603-151NF2B
S0603-151NF2B
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Na zalogi: 2708 pcs
Prenesi: S0603-151NF2B.pdf
RFQ
S0603-151NF2
S0603-151NF2
Proizvajalci: API Delevan