PT50-900HM
pregled izdelka
Številka dela: PT50-900HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT50-900HM
Številka dela PT50-900HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 20834 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.900" Dia (22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT50-900HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 0.380" (9.65mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 5.6A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 5.6A Tok - nasičenost -