PT50-780-VM
pregled izdelka
Številka dela: PT50-780-VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT50-780-VM
Številka dela PT50-780-VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12427 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT50-780-VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 0.890" (22.61mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.8A 50 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 3.8A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT50-1320
PT50-1320
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH
Na zalogi: 21584 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH