PD104R-393K
pregled izdelka
Številka dela: PD104R-393K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 1.2A 150 MOHM SMD
Podatkovni listi: PD104R-393K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD104R-393K
Številka dela PD104R-393K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 1.2A 150 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66792 pcs Podatkovni list PD104R-393K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Druga imena PD104R-393K TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 150 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost 1.2A