PD104R-224K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD104R-224K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 530MA 720 MOHM
Podatkovni listi: PD104R-224K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD104R-224K
Številka dela PD104R-224K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 530MA 720 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63411 pcs Podatkovni list PD104R-224K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija PD104R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PD104R-224K TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 720 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max
Trenutna ocena 530mA Tok - nasičenost 530mA