P3519R-181K
API DelevanAPI Delevan
P3519R-181K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519R-181K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 4.61A 14 MOHM
Podatkovni listi: 1.P3519R-181K.pdf2.P3519R-181K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P3519R-181K
Številka dela P3519R-181K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 4.61A 14 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66065 pcs Podatkovni list 1.P3519R-181K.pdf2.P3519R-181K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija P3519R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519R-181K TR 100
P3519R-181KTR
delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 180nH Unshielded Wirewound Inductor 4.61A 14 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 14 mOhm Max
Trenutna ocena 4.61A Tok - nasičenost 10.18A