P3519R-153K
API DelevanAPI Delevan
P3519R-153K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519R-153K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 960MA 320 MOHM
Podatkovni listi: 1.P3519R-153K.pdf2.P3519R-153K.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P3519R-153K
Številka dela P3519R-153K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 960MA 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 74519 pcs Podatkovni list 1.P3519R-153K.pdf2.P3519R-153K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija P3519R
RoHS Status RoHS Compliant Ocene -
Q @ Frek - Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519R-153K TR 100 delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 15µH Unshielded Inductor 960mA 320 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max Trenutna ocena 960mA
Tok - nasičenost 1.12A