P3519R-122K
API DelevanAPI Delevan
P3519R-122K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519R-122K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 2.88A 40 MOHM
Podatkovni listi: 1.P3519R-122K.pdf2.P3519R-122K.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije P3519R-122K
Številka dela P3519R-122K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 2.88A 40 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 69911 pcs Podatkovni list 1.P3519R-122K.pdf2.P3519R-122K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija P3519R
RoHS Status RoHS Compliant Ocene -
Q @ Frek - Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519R-122K TR 100 delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 1.2µH Unshielded Inductor 2.88A 40 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Trenutna ocena 2.88A
Tok - nasičenost 3.94A