P3519R-105J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-105J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519R-105J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1MH 105MA 26.74 OHM
Podatkovni listi: 1.P3519R-105J.pdf2.P3519R-105J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P3519R-105J
Številka dela P3519R-105J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1MH 105MA 26.74 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53641 pcs Podatkovni list 1.P3519R-105J.pdf2.P3519R-105J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija P3519R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519R-105J TR 100
P3519R-105JTR
delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 1mH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1mH Unshielded Wirewound Inductor 105mA 26.74 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 26.74 Ohm Max
Trenutna ocena 105mA Tok - nasičenost 140mA