P3519R-101J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-101J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519R-101J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 5.35A 10 MOHM
Podatkovni listi: 1.P3519R-101J.pdf2.P3519R-101J.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P3519R-101J
Številka dela P3519R-101J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 5.35A 10 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 71835 pcs Podatkovni list 1.P3519R-101J.pdf2.P3519R-101J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija P3519R
RoHS Status RoHS Compliant Ocene -
Q @ Frek - Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519R-101J TR 100 delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 100nH Unshielded Inductor 5.35A 10 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Trenutna ocena 5.35A
Tok - nasičenost 13.66A