P3519-824K
API DelevanAPI Delevan
P3519-824K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519-824K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820UH 110MA 24.2 OHM
Podatkovni listi: 1.P3519-824K.pdf2.P3519-824K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P3519-824K
Številka dela P3519-824K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820UH 110MA 24.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS RoHS ni skladna
Količina na voljo 70575 pcs Podatkovni list 1.P3519-824K.pdf2.P3519-824K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Q @ Frek - Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519-824K TR 100 delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 820µH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 820µH Unshielded Inductor 110mA 24.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 24.2 Ohm Max Trenutna ocena 110mA
Tok - nasičenost 150mA