P160-472KS
pregled izdelka
Številka dela: P160-472KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 715MA 240 MOHM
Podatkovni listi: P160-472KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160-472KS
Številka dela P160-472KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 715MA 240 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10204 pcs Podatkovni list P160-472KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160-472KS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 715mA 240 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Trenutna ocena 715mA Tok - nasičenost 707mA