P160-471JS
pregled izdelka
Številka dela: P160-471JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 1.797A 38 MOHM
Podatkovni listi: P160-471JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160-471JS
Številka dela P160-471JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 1.797A 38 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10189 pcs Podatkovni list P160-471JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160-471JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Unshielded Inductor 1.797A 38 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 38 mOhm Max
Trenutna ocena 1.797A Tok - nasičenost 2.231A