P160-184JS
pregled izdelka
Številka dela: P160-184JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 128MA 7.5 OHM
Podatkovni listi: P160-184JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160-184JS
Številka dela P160-184JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 128MA 7.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8266 pcs Podatkovni list P160-184JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160-184JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 180µH Unshielded Inductor 128mA 7.5 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max
Trenutna ocena 128mA Tok - nasičenost 114mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P160-183KS
P160-183KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 350MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 13006 pcs
Prenesi: P160-183KS.pdf
RFQ
P160-183HS
P160-183HS
Proizvajalci: API Delevan