P160-183KS
pregled izdelka
Številka dela: P160-183KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 350MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: P160-183KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160-183KS
Številka dela P160-183KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 350MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13006 pcs Podatkovni list P160-183KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160-183KS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 350mA 1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 350mA Tok - nasičenost 358mA