P1330R-683G
API DelevanAPI Delevan
P1330R-683G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-683G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 384MA 1.02 OHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-683G
Številka dela P1330R-683G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 384MA 1.02 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31003 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1330R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P1330R-683G TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 384mA 1.02 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.02 Ohm Max
Trenutna ocena 384mA Tok - nasičenost 174mA