P1330R-564K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-564K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-564K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 138MA 6.96 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-564K
Številka dela P1330R-564K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 138MA 6.96 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84991 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Druga imena P1330R-564K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 560µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 560µH Unshielded Inductor 138mA 6.96 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6.96 Ohm Max Trenutna ocena 138mA
Tok - nasičenost 35mA