P1330R-563G
API DelevanAPI Delevan
P1330R-563G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-563G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 442MA 900 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-563G
Številka dela P1330R-563G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 442MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30133 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Druga imena P1330R-563G TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 56µH Unshielded Inductor 442mA 900 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Trenutna ocena 442mA Tok - nasičenost 216mA