P1330R-562K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-562K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-562K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 1.11A 145 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-562K
Številka dela P1330R-562K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 1.11A 145 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84834 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1330R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN7865TR
P1330R-562K TR 500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 1.11A 145 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 145 mOhm Max
Trenutna ocena 1.11A Tok - nasičenost 612mA