P1330R-334K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-334K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-334K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-334K
Številka dela P1330R-334K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81564 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1330R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN7862TR
P1330R-334K TR 500
P1330R334K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Inductor 179mA 4.8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.8 Ohm Max
Trenutna ocena 179mA Tok - nasičenost 57mA